6 порад — як правильно зібрати багаж

Порада №1. Складіть список
Список значно полегшує складання багажу. По-перше, так ви нічого не забудете, по-друге, зрозумієте, що варто покласти у валізу, а що взяти в ручну поклажу. Список допоможе зрозуміти, без чого ви все-таки зможете обійтися в поїздці, і що можна буде купити на місці. До речі, прямо в списку ви зможете зазначити, які речі і як вам треба підготувати до поїздки.
Порада №2. Починайте з упаковки важких речей
Важкі речі, наприклад, книги або пляшки, краще укладати вниз сумки. Тоді при перевезенні вони не будуть тиснути на інші речі і зміщувати їх, наводячи безлад у всій валізі.
Взуття слід укласти по краях сумки, попередньо упакувавши її в пакети. Для цього краще підійдуть маленькі пакетики, які не будуть займати зайвого місця.
Порада №3. Секрети економії місця
Різні дрібниці, наприклад, шкарпетки, можна укласти всередині взуття, так ви заощадите багато місця.
Ремені в згорнутому або складеному вигляді займають досить багато місця, тому краще прокладати їх по периметру валізи уздовж бортів.
Невеликі речі, наприклад, футболки або шорти, радимо скрутити в рулончик і заповнити ними простір між великих речей. Таким же чином радимо прокласти простір близько крихких і особливо цінних речей.
Порада №4. Справа смаку: верствами або валиками
Всіх мандрівників можна поділити на дві групи: тих, хто укладає речі шарами, і тих, хто віддає перевагу скачувати їх валиками. Цей поділ умовний і більше схоже на жарт, але в обох способів укладання багажу є свої переваги і секрети.
Якщо ви віддає перевагу укладати речі традиційним способом, то радимо на важкі речі, укладені знизу, другим шаром класти  об’ємні светри або куртки. Їх краще всього укладати «всередині» штанів або джинів. Для цього кладемо складені уздовж штани поперек валізи так, щоб штанини звисали з сумки, посередині кладемо відібрані речі і закриваємо їх штанинами. Щільна тканина штанів притисне товсті речі і зробить їх менш об’ємними. Цей спосіб укладання підійде для тонких речей, які потрібно захистити від зайвих заломі. Третім шаром укладаємо залишилися речі і те, що може знадобитися в першу чергу.
Якщо ви віддаєте перевагу згортати речі рулончиком, то краще це зробити заздалегідь. Інакше, поки ви будете згортати одну річ, вже укладені у валізу валики можуть втратити форму. Речі, складені таким чином, добре збережуть свій зовнішній вигляд, і їх не потрібно буде гладити в готелі. При цьому також краще дотримуватися послідовності: вниз кладемо важкі джинси і штани, зверху них – речі легше, а тонкі футболки, білизну та інші дрібниці пакуємо в останню чергу.
Порада №5. Що покласти в ручну поклажу
Уважно поставтеся до процесу складання ручної поклажі. У неї повинні поміститися найбільш цінні і необхідні речі. Особливо це важливо для тих, хто планує подорожувати на поїзді. Адже кожен раз перебирати чемоданы, щоб знайти, наприклад, зубну щітку буде не дуже зручно. В невелику сумку необхідно покласти документи, цінні або особливо крихкі речі, техніку, предмети особистої гігієни, необхідну зміну одягу.
До речі, якщо ви подорожуєте літаком, знайте, що ручну поклажу практично ніколи не зважують. Тому в неї можна покласти найбільш важкі речі, щоб уникнути переваги.
Порада №6. Краще менше, але міцніше
Не намагайтеся заповнити валізу до відмови. Купіть сумку побільше, а ще краще, викладіть все зайве, напевно, воно у вас знайдеться. Набита валіза може не витримати навантаження і просто лопнути. Від цього її не врятують навіть стягуючі ремені і спеціальні чохли. І спогади про поїздку будуть безповоротно зіпсовані.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *