6 правил догляду за бородою

Не дарма кажуть, що минуле має властивість повертатися, і мода не виняток. На сьогоднішній день носити бороду вважається модно і престижно. Однак важливо не просто відпустити бороду, але і правильно за нею доглядати. Тоді вона дійсно буде твоїм чоловічим надбанням. Тому, якщо ти вирішив бути гарним чоловіком з бородою, то 6 практичних порад допоможуть тобі правильно про неї піклуватися.

1. Позбався від непотрібного гармата

Подбай про те, щоб не було гармата, як у підлітків. З сімнадцяти років спочатку починають рости вуса, потім борідка і бакенбарди. Далі заростають щоки і шийну ділянку. Щоб прибрати пушкову борідку, волоски треба регулярно усувати за допомогою бритви, тому що в відросшому вигляді вони виглядають дуже непривабливо.

2. З’ясуй, як зростає твоя борода

Ще з давніх часів борода вважається ознакою мужності чоловіка. Якщо дівчину судили по дівочій її косі, то про чоловіка по бороді. Щоб визначити чи належиш ти до касти носіїв розкішної бороди, слід з’ясувати, чи зростає вона, а також росла вона в твоїх кревних родичів по чоловічій лінії. Для початку відпусти бороду на тиждень. Таким чином буде зрозуміло, яким темпом вона росте, як густо і в яких зонах активніше розростається. Якщо в цілому ти задоволений результатом, але помітив невеликі прогалини, скористайся не косметичними хваленими засобами, а звичайною бритвою. Якщо регулярно збривати волоски і нарощувати ефектну щетину, то небажані прогалини зникнуть самі собою.

 

3. Обери форму для майбутньої бороди

Безумовно, створити форму бороди краще з допомогою досвідченого майстра – стиліста. Це важливий нюанс. Адже правильно підібрана форма бороди може вдало підкоригувати твоє обличчя. І навпаки, невдала форма може зробити акцент на недоліки або надати особі комічний вигляд. Бороду не можна просто так вибрати в журналі, вона повинна бути індивідуальною. І борода, вуса, як косметика для жінки. Важливо підкреслити всі достоїнства і приховати недоліки. Правильна форма чоловічої бороди краще пластичної хірургії. Тому ми радимо звернутися до барбершоп киев подол

Скориставшись послугою професіонала, «правильно» відростити бороду можна за кілька тижнів. Для цього знадобиться 2 візиту до майстра. Після цього досить буде приходити на корекцію раз в тиждень. Як правило, така процедура триває до 40 хвилин.

4. Правильно брий бороду

Більше 50% чоловіків не знають, як правильно і безпечно голитися. Саме в таких випадках часто виникає роздратування на шкірі. Важливу роль відіграють засоби й аксесуари для гоління і методи. Перед початком ритуалу слід добре розпарити шкіру і м’яким помазком нанести мило. Воно повинно проникнути в пори і заповнити їх. Тоді гоління без подразнення і піде «як по маслу». Не слід наносити мило без попереднього розпарювання на суху шкіру. Це вірний шлях до пошкодження шкірних покривів і подразнення.

Не менш важливий напрямок руху бритви. Рух залежать від росту волосся, яке визначає майстер. Відростити красиву і густу бороду самостійно проблематично. Необхідний досвід та вміння. Багато чоловіків (часто з чутливою шкірою) воліють голитися в кілька підходів: спочатку бритва рухається лезом направленим вниз до підборіддя, а далі нагору, щоб зрізати залишки волосків. У такому разі фолікул стає відкритим, що сприяє впровадженню бактерій і забруднень. Щоб попередити цю неприємність треба зробити рух бритвою попутно зростання волосків, щоб фолікул закрився. Буває так, що шкірний покрив роздратований, тому що напрямок росту волосків передбачає гоління спочатку вниз, а потім упоперек, щоб волоски не починали вростати.

 

5. Правильний щоденний догляд за бородою

Щодня відрошу бороду слід мити шампунем і кондиціонером. Ця процедура необхідна не тільки для волосся бороди, але і для шкіри, яку слід підтримувати в чистоті. Для чутливої шкіри можна застосовувати скраб. Він ефективно видалить ороговілі частинки шкіри і очистить пори від забруднень. Також необхідний щоденний легкий масаж шкіри і бороди. Вранці бороду потрібно розчісувати і укладати, щоб вона повернулася в звичну форму. Крім цього, є косметичні засоби, створені спеціально для бороди – гелі, воски з різними діями.

6. Модифікація бороди.

Будь-які недоліки можна безслідно замаскувати, якщо бороду пофарбувати. Таким способом можна приховати прогалини і надати візуально об’єм. Зробити бороду м’якою і приємною на дотик допоможе кокосове масло. Особливо воно підійде тим чоловікам, чиї дівчата нарікають на неприємну колючість.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *