Донка для сазана

Донка для сазана використовується набагато частіше ніж поплавочная вудка. Адже риба годується з дна, а рибалка знаходиться далеко від місця лову. Це може бути і фідер і спеціальна коропова донка. Для донної снасті на коропа знадобиться: вертлюжок, поводок, протизакручувач з грузилом. Також використовують спеціальні гачки з кріпленням для бойла.
При лові сазана на сильній течії вибирайте грузило більшої ваги — близько 100 грамів і спеціальної форми з шипами. Обов’язково стежте за тим, щоб волосінь не провисала, а вудилище закріпіть на стійці.
Плюс лову сазана на донку в тому, щоб риба сама себе підсікає. Вам доведеться потрудитися саме в виведенні, воно повинно бути стрімким. Необхідно стежити, щоб риба не пішла в корчі. Якщо ж це сталося, то встановіть снасть на стійку. Потім трохи постукуючи, чекайте, щоб риба випливла. Вас може чекати ще одна небезпека. Якщо ви ловите поруч з бровкою з черепашками, то легко можете порвати волосінь. Намагайтеся утримувати снасть вище, щоб уникнути цього.
Сазан буде до останнього чинити опір. Навіть якщо риба вже близько подсачека, вона може різко рвонути в бік. В цьому випадку сазан або порве снасть, або свою губу.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *