Excursion to chernobyl

Вас хвилює все неординарне, загадкове, екстремальне, Ви не проти стати учасником подій, що виходять за межі буденного, і отримати від цього самі гострі враження. Відвідування зони відчуження – це споглядання іншого світу, що відрізняється від реального, яке, поза всяким сумнівом, викличе у Вас особливі відчуття і допоможе усвідомити, наскільки людство повинно бути уважним і відповідальним, розвиваючи і впроваджуючи в життя нові технології, які іноді призводять до руйнувань планетарного масштабу.

Туристична компанія «excursion to chernobyl» пропонує для Вас тури в Чорнобильську зону де на Вас, безсумнівно, справить незабутнє враження природна краса Поліського краю. Ви залюбуетесь видами, що відкриваються з високого берега річки Прип’ять в Чорнобилі.

Ви зможете побачити стару техніку – в більшості своїй роботів, які невтомно працювали в перші місяці Чорнобильської катастрофи в умовах таких рівнів радіації, яких не витримував жоден живий організм, і врятували не одне людське життя. Нині вони стали експонатами для огляду і перебувають на спеціальному майданчику в Чорнобилі.

Прогулятися по казковому місту Прип’ять, побудованого в самій мальовничій частині Українського Полісся, на родючих землях, в багатих лісах, на берегах річок, який загинув навіки. Нині тут скорботу, пустка і тиша, як вічність.

Не відмовте собі в задоволенні відвідати незвичайне місце – майданчик Чорнобильської АЕС, і хоча б здалеку побачити будівництво грандіозного і унікальної споруди над об’єктом «Укриття» – нового безпечного конфайнмента (НБК), або ж Арки.

Ви назавжди запам’ятаєте тишу Чорнобиля, його спокій і вікову, глибоку мудрість. У вашій душі оселиться жаль, викликане втратою для людини бути складовою частиною цієї неймовірно багатою і створеної Богом для життя екосистеми, в той же час у Вас з’явиться надія на її відродження.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *