Фідерні поради

Як домогтися потрапляння фідерної оснастки в один і той же місце

При фідерної ловлі дуже важливо щоб підгодовування (утворюється кормове пляма) і насадка потрапляли в один і той же місце. Цього можна домогтися якщо закріпити шнур за кліпсу на котушці. Хоча потрібно правильно закидати оснастку.

Відводимо вудилище назад, робимо різкий закид, і поки оснащення летить, відводимо вудилище знову за голову (в положення «2 години») і тримаємо. Руки в цей момент повинні бути злегка розслабленими — це дозволить пом’якшити ривок в той момент, коли закінчиться вільний хід плетінки. Самортизирует саме вудилище і подача його вперед.

Бажано через кожні 25-30 закидів перев’язувати годівницю — це позбавить вас від відстрілу.

Як «простукати» дно перед початком лову фідера

Часто потрапивши на нове місце лову, ми не знаємо рельєф дна в передбачуваному місці лову. Тому перед початком лову необхідно «простукати» дно. Для цього до кінця волосіні (шнура) ми прив’язуємо звичайне грузило, вага якого повинен приблизно збігатися з вагою годівниці, яку ми плануємо використовувати в процесі лову.

Робимо кілька закидів, і як при джиговой лову по «віддачі» кінчика визначаємо рельєф дна. Нам потрібно знайти ямки, брівки, височини — саме в таких місцях варто риба, і саме сюди ми будемо закидати снасть.

Знайшовши потрібне місце, ми закріплюємо волосінь в кліпсі на шпулі котушки. Знову робимо закид вже з годівницею, піднімаємо вудилище вгору і після ривочкамі — він каже, що відміряє нами волосінь досягла кліпси — опускаємо вудилище до води. Так ми уникаємо обриву волосіні і добиваємося точного закидання.

Як визначити глибину в місці лову за допомогою 40-грамового грузила

Робимо закид в потрібне місце, як тільки грузило торкнеться води починаємо рахувати секунди, поки воно не впаде на дно. З такою вагою (40 г) грузило проходить 1 м за секунду.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *