Иглотерапия в киеве

Серед західних медиків немає єдиної думки щодо акупунктури. Одні говорять про ефективність і безпеку цього методу, інші її заперечують. Що ж приносить голковколювання, користь чи шкода?
Голковколювання набирає велику популярність у всьому світі. За даними медичної статистики в США до акупунктури звертається понад 50% американців з хронічними болями і більше половини жінок з клімактеричним синдромом. Популярність акупунктури безпосередньо залежить від рівня освіти і доходів. Більш освічені люди частіше звертаються до цього методи, ніж менш освічені, а люди з великими доходами – частіше, ніж малозабезпечені. Останнє викликає особливе занепокоєння у медиків і фармацевтичних компаній. Адже акупунктура позбавляє їх значної частки прибутків! У нас иглотерапия в киеве.

корисно голковколювання Саме цим в основному пояснюються спроби
протидіяти поширенню голковколювання допомогою негативних статей. У цих статтях основний упор робиться на недостатність доказової бази ефективності цього методу. Нерідко звучать порівняння акупунктури з плацебо. Проте численні дослідження, проведені в останні роки, переконливо довели переваги голковколювання порівняно з медикаментозною терапією і плацебо при артритах, артрозах, мігрені, нервових розладах, порушеннях сну, надмірній вазі, клімактеричному синдромі, болях у спині, попереку, хронічної втоми і багатьох інших захворюваннях. Ці дослідження проводяться в університетах США і Європи за всіма правилами доказової медицини, включаючи рандомізацію, наявність контрольної групи, вивчення коротко — і довгострокових ефектів. Завдяки цьому з кожним роком доказова база акупунктури зростає, а аргументів її противників залишається все менше. Не випадково в Німеччині та Великобританії національні асоціації лікарів запропонували включити акупунктуру в програму державного страхування здоров’я, а в США акупунктура офіційно рекомендована Національними інститутами охорони здоров’я. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно рекомендує голковколювання при декількох десятках захворювань (цей список можна знайти в інтернеті).

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *