Iptv плейлист m3u

IPTV або Телебачення протоколу інтернету (Інтерактивне телебачення) (англ. Internet Protocol Television) (IP-TV, IP-телебачення) — технологія (стандарт) цифрового телебачення в мережах передачі даних по протоколу IP, яка використовується операторами кабельного телебачення, нове покоління телебачення. Останнім часом часто плутається з технологією ОТТ, яка, в свою чергу є підкласом IPTV в області поширення відеоконтенту. Крім того, не слід плутати і з інтернет-телебаченням, яке передається потоковим відео і доступно користувачу безпосередньо, без посередників (компаній-операторів). У нас також iptv плейлист m3u.

Архітектура комплексу IPTV, як правило, включає в себе наступні складові:

Підсистема управління комплексом та послугами, яку ще називають «Проміжне програмне забезпечення» або «IPTV Middleware»
Підсистема прийому і обробки контенту
Підсистема захисту контенту
Підсистема відео серверів
Підсистема моніторингу якості потоків та клієнтського обладнання.
В якості клієнтського обладнання можуть виступати всі комп’ютери (відповідні системним вимогам), спеціалізовані ТВ приставки, медіа-плеєри, телевізори з технологією Smart TV, мобільні пристрої. На програмному рівні доступ до ресурсів IPTV може здійснюватися як за допомогою спеціальних додатків (програм), так і за допомогою звичайного інтернет-браузера, вбудованого в пристрій.

Доставка контента до клієнтського обладнання здійснюється або за керованої IP-мережі оператора зв’язку із використанням технології multicast або unicast (в залежності від топології мережі), або без прив’язки в мережах операторів зв’язку (ОТТ).

Головним достоїнством IPTV є інтерактивність і можливість надання користувачам широкого набору додаткових послуг, пов’язаних зі споживанням контенту (Video on Demand (VoD), TVoIP, Time Shifted TV, Network Personal Video Recorder, Electronic Program Guide, Near Video on Demand). Можливості протоколу IP дозволяють надавати не тільки відеопослуги, але і набагато ширший пакет послуг, у тому числі інтерактивних і інтегрованих.

Крім базових послуг, IPTV може включати ряд додаткових сервісів (Video Telephony, Voting, Information Portals, Web, Games, MOD KOD). Це можливо на основі уніфікації і стандартизації різних кінцевих пристроїв, інтеграції звуку, відео і даних на основі IP-протоколу і надання послуг на єдиній технологічній платформі.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *