Каталог автозапчастей на Ваз (VAZ)

Запчастини для автомобілів ВАЗ всіх моделей. Зручний швидкий пошук, широкий асортимент, 100% наявність товару, кваліфікована консультація, ви знайдете у нас зручний Каталог автозапчастей на Ваз (VAZ). У нас широкий вибір деталей підвіски, коробки передач, двигуна, роздатки, гальмівної системи.

Тут Ви можете ознайомитися з каталогом, вибрати цікаву для Вас деталь і замовити її будь-яким зручним для вас способом: зателефонувати за контактними номерами, або оформити інтернет-замовлення. Це легко і зручно.

Доставка здійснюється по всій території Украиїни всіма доступними логістичними компаніями. Розрахунок на банківську карту, післяплата, безготівковий розрахунок. Завжди раді допомогти! Замовлення з сайту приймаються цілодобово. Замовлення прийняті в робочі дні до 13:00 відправляються в цей же день. Обробка замовлення здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00. При необхідності, у разі уточнення по Вашому замовленню, оператор передзвонює протягом години. Якщо Ваш замовлення надійшов до нас після 18.00, то наш оператор зв’яжеться з Вами на наступний робочий день з 9.00 до 12.00.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *