Каякинг школа

Клуб «Три Стихії» — найбільша спортивна школа каякінгу в Москві. Навчання каякінгу з нуля. Тренування в човні круглий рік. Взимку в теплому басейні, влітку в акваторії Москви-ріки. Перший рік навчання – це каяк школа «з нуля», протягом якого професійні, досвідчені, уважні інструктора крок за кроком навчають азам і основним технічним навичкам каякинга.

Не перериваючи тренувальний процес і беручи участь у клубних виїздах нашої каяк школи, в кінці сезону ви будете впевнено володіти каяком (байдаркою), сплавлятися по річках 3-ї категорії складності з елементами 4-ї категорії, стрибати водоспади, приймати участь у змаганнях з ТВТ, слалому та інших суміжних дисциплін. Після цього ви вже зможете визначити найцікавіше для вас напрям (родео, сплав, веслувальний слалом, кануполо, морський каякінг) і інтенсивно тренуватися, роблячи упор на обраній дисципліні.

каякинг школа

Навчання поділяється на 2 періоди – зимовий і літній.

У зимовий час (з жовтня по квітень) в розпорядженні атлетів:

Клубне спорядження на час тренувань в басейні (катамаран, весла, спідниця). Гребний басейн для постановки правильної техніки веслування і тренажером для відпрацювання ескімоського перевороту
Школа каяка СК «Три Стихії». Навчання каякінгу в Москві Школа каяка СК «Три Стихії». Навчання каякінгу у Москві

Басейн для занять на каяку (навчання эскимосскому перевороту всіма способами, керуючі гребки, основні навички керування човном)
Школа каяка СК «Три Стихії». Навчання каякінгу в Москві Школа каяка СК «Три Стихії». Навчання каякінгу у Москві

Затишне клубне приміщення для чаювань до і після тренувань, перегляду фото і відео, обговорення планів на сезон, відзначень свят, проведення лекцій і зборів
Загальна фізична підготовка, що включає в себе заняття в тренажерному залі і футбол.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *