Кілька порад при виборі надувного човна

Кожен рибалка — любитель прекрасно знає, що для хорошої рибалки дуже важливо мати човен. Вдала рибалка буде гарантована, якщо правильно підібрати і купити надувний човен. Така човен буде самим практичним і бюджетним варіантом, якому не потрібно багато місця для зберігання за місцем проживання, або в гаражі, а також при перевезенні в машині. У складеному стані вона займає зовсім мало місця, і, як правило, практично будь-яку модель можна легко переносити в вигляді рюкзака на спині. Крім того, якщо порівнювати вартість надувного човна і аналога з алюмінію, то перший варіант буде набагато дешевше, та й до того ж йому не потрібно ніяке додаткове обслуговування.

Особливо цінною надувний човен буде для тих любителів рибного лову, які дуже люблять глухі місця — там, де їзда на автомобілі просто неможлива і доводиться йти пішки. Важливим тут буде і ту обставину, що на такому човні можна плисти де завгодно: маленька осаду дозволяє пересуватися навіть на мілководді, чим не може похвалитися та ж легка алюмінієва плоскодонка. З «Надувайка» навіть вдається не замочити ноги — ця човен легка і немає потреби заходити по коліно в воду з намірами відштовхнути її від берега, коли потрібно відплисти. З будь-яким іншим важким варіантом, наприклад, з важкою Нерезіновую човном, цього уникнути просто не реально. Ну і найголовнішим плюсом будь-якої моделі надувного човна є її дешевизна.

А яку надувний човен купити? Спочатку слід визначитися зі своїми цілями і потребами. Можливо, ви не збираєтеся ловити рибу з човна, а потрібна вона як засіб переправи — це одне. І зовсім інша, якщо надувний човен буде використовуватися саме для тривалого вудіння. У будь-якому випадку, потрібно чітко уявляти умови експлуатації і приблизний вага планованого до перевезення вантажу. Крім того, потрібно визначитися яким моделям ви віддаєте перевагу: веслових або мають вбудований двигун? Паспорт абсолютно будь-якої моделі човна містить дані по вантажопідйомності і кількість осіб, які можуть там розміститися. Слід зазначити, що можливість розміщення не означає зручність в рибній ловлі.

Якщо човен купується для тривалої лову, то не слід вибирати серед великих човнів — для тривалого перебування в човні необхідний комфорт. У разі планування риболовлі удвох слід звернути увагу саме на великі екземпляри, де крім комфортного розміщення самих рибалок повинні вільно розміщатися їх особисті речі і всі рибальські аксесуари. Не потрібно занадто сильно перевантажувати човен, але в цьому випадку вантажопідйомність її повинна відповідати вимогам, що пред’являються.

При придбанні потрібно враховувати плановані місця лову, де буде використовуватися «Надувайка». Якщо буде віддаватися перевага маленьким і тихим озерам, то краще використання веслового човна. А ось якщо ви любитель лову на річці, де присутні вітер і течія, то виправдано використання моторних варіантів — на боротьбу з природою будуть витрачатися великі сили.
Говорячи про переваги надувних човнів, слід згадати і про їх недоліки. Човен легко перекинеться, якщо на її борт сильно навалитися, і втрата снастей з купанням в холодну пору року доставить мало задоволення. Ще одним недоліком такого човна є можливість пошкодження матеріалу човна на мілководді, навіть не дивлячись на його особливу міцність.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *