Кривой Рог – Киев

Терміново потрібно поїхати в Київ, а ви поняття не маєте, куди і до кого звернутися за допомогою? Вихід є! Транспортна компанія «GRAND travel» завжди приходить на допомогу своїм потенційним і постійним клієнтам! У нас найкращій рейсы Кривой Рог – Киев.

Прямі автобусні рейси Кривий Ріг – Київ здійснюються на комфортабельному транспорті Mercedes Sprinter (18 місць), VW Crafter (12 місць) або VITO (8 місць). М’які відкидні сидіння, кондиціонери, печі, TV/DVD/CD, просторе багажне відділення – все, що потрібно для поїздки на далеку відстань.

Звернувшись до нас, у вас буде додаткова можливість оформити колективну заявку і скоректувати маршрут руху з водієм.

Збір пасажирів на автобусний рейс Кривий Ріг – Київ проходить у всіх куточках Кривого Рогу: Даманський, 17 квартал, 44 квартал, Зарічний, 173 квартал, пл. Артема, 95 квартал, Автовокзал, Соц.місто, пл. Звільнення та ін. Автобус відправляється кожні дві години. Пункт прибуття – аеропорт «Бориспіль», аеропорт «Жуляни», ж/д вокзал Києва. Маршрут проходить через міста Кропивницький (кол. Кіровоград), Сміла, Черкаси. Поїздка в зворотному напрямку також включає заїзд у вищезазначені пункти.

Будьте впевнені, що з нами будь-переїзд пролетить швидко і непомітно. Адже Транспортна компанія «GRAND travel» – це:

надійність;
оперативність;
комфорт;
якість;
особливу увагу до кожного клієнта.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *