Купить бойлер на 80 литров в Одессе

Виробники випускають водонагрівальні баки з різним літражем. При виборі обсягу нагрівача орієнтуйтеся на особливості його застосування і кількість користувачів. Так, електричний бойлер на 80 літрів, незважаючи на компактні розміри, забезпечує необхідною кількістю гарячої води 3-4 людини.

Накопичувальні прилади розрізняються за типом Тена. Він може бути сухим (закритим) або мокрим (відкритим). Найбільш довговічні — бойлери об’ємом 80 літрів з сухим Теном. Закритий нагрівальний елемент служить довше, оскільки захищений від контакту з водою і утворення накипу. Ми пропонуемо купить бойлер на 80 литров в Одессе.

Основні характеристики
При виборі накопичувального водонагрівача об’ємом 80 л зверніть увагу на форму (циліндрична або прямокутна, вузька або стандартна) і орієнтацію бака (вертикальна або горизонтальна). Якщо важливі зручність і функціональність, то краще купити вузький циліндричний бойлер на 80 літрів (така модель називається «слім»). Якщо місця для установки дуже мало або під баком заплановано розташувати щось ще (полички, шафки і т. п.), підійде прямокутний варіант з горизонтальною орієнтацією.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *