Ловля пікером ранньою весною. Наживки і процес лову

На мою думку, «стусана» і Кастер — це кращі наживки для лову пікером ранньою весною. Вони дуже зручні (не так ніжні, як мотиль), а додаючи їх в прикормочную суміш, ми отримуємо збільшення кількості клювань.

«Пінка» (сорт дрібного опариша) дає найкращий результат по холодній воді, ніж великий. Вона відмінно тримається на гачку і довше зберігає активність.

Ранньою весною риба не дуже активна, тому використання тільки підгодовування і тонкої, делікатної оснащення мало для гарного улову.

Для успішного лову в цей період необхідно подавати приманку різними способами. Іноді риба атакує годівницю з підгодовуванням, і нам необхідний короткий поводок, щоб наживка була якомога ближче до годівниці.

Бувають дні, коли риба зовсім пасивна, і «розворушити» її можна тільки підігруючи наживкою. Для цього після закидання, якщо пару хвилин немає клювання, потрібно підтягнути годівницю на довжину повідка. Тоді наша наживка виявляється на гірці прикормки, що збільшує шанс на клювання.

Коли риба вкрай полохлива, то замість годівниці чіпляємо звичайне грузило, яке створює менше шуму при ударі об воду. У такій ситуації клювання доводиться чекати досить довго — хвилин десять-п’ятнадцять.

Ловля пікером ранньою весною хоча має багато нюансів, але дозволяє «розім’яти м’язи» перед початком повноцінного фідерного сезону.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *