Мультиплікаторні котушки — Практичні поради

Як розплутати «бороду» на мультіплікаторной котушці

Щоб розплутати «бороду» потрібно знайти тримає основну волосінь петлю з більш нижніх шарів. Потім необхідно потягнути за неї — і «борода» розпуститься.

Розплутавши шнур потрібно намотати його під натягом на котушку (як при початковій намотуванню). Шнур пропускаємо через стислі пальці правої руки.

Як перевірити необхідність мастила підшипника в ролику лесоукладивателя

Беремо шматочок тонкого картону, притискаємо (несильно) одну з бічних граней картону до ролика і намагаємося трохи туди-сюди посувати. У тому випадку, якщо ролик обертається, то підшипник не потрібно змащувати, якщо ж він не обертається — потрібно змастити. Змащуємо рідким мастилом для котушок перед кожним виїздом на риболовлю.

Як визначити оптимальну довжину Бекінгем на мультіплікаторной котушці

Ця «процедура» на мультіплікаторной котушці мало чим відрізняється від безинерціонной. Насамперед потрібно намотати основну волосінь (плетінку) на шпулю. Потім до волосіні прив’язуємо Бекінгем і наметовому до тих пір, поки до краю бортика шпулі не залишиться 1-2 мм. Потім робимо все навпаки: змотуємо Бекінгем, потім основну волосінь. Бекінгем і волосінь потрібно намотувати на різні бобіни.

На «мульт» намотування виробляємо в зворотному порядку: спочатку Бекінгем, зверху — волосінь (плетінку). Кінець Бекінгем можна прив’язувати до основної жилки, а можна обійтися і без цього. Якщо вирішили прив’язувати, то вузол потрібно заглибити в Бекінгем, в іншому випадку під час намотування основної жилки на шпулі «виросте» горб.

Як визначити вагу, глибину і діаметр шпулі мультіплікаторной котушки при покупці в інтернет-магазині

При покупці «мульта» в інтернет-магазині ми не маємо можливості виміряти глибину, діаметр і вага шпулі. Але є простий спосіб визначити ці характеристики.

Дивимося на коробку від котушки, де вказано скільки волосіні і якого діаметру поміститься на шпулі. Щоб визначити мінімальну вагу приманок, з якими може працювати конкретна котушка, потрібно максимальну лесоёмкость в ярдів (YDS) помножити на розривне навантаження волосіні в фунтах (LB). Якщо результат до 1000, то такий «мульт» може працювати з приманками від 3-5 м Від 1000 до 2000 — від 7 г, а якщо більше 2000 — від 12-14 г і вище.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *