Подключить кардшаринг

,Уявіть собі ситуацію, коли у вас повинні незалежно йти різні канали на різних телевізорах. Купувати самому багато оригінальних карт і платити за все виходить дуже дорого. А поставити 1 карту і дивитися на всіх ресіверах різні канали – це вже цікаво. Ми пропонуемо подключить кардшаринг.

Домашній шарінг по суті Це шарінг, коли і сервер, і інші ресівери без офіційної карти знаходяться в одному місці. Тобто створюється мережа разом зі своїм сервером. Це стосується як випадків котеджу з великою кількістю телевізорів, так і сусідів, так і вже існуючої домашньої мережі.
Єдине – треба пам’ятати, що сигнал з антени ніхто не відміняв, і у кожного повинен бути свій. Сервером може бути ресивер з оригінальною картою, програматор, кардсплитер, ресивер типу Dreambox або Sezam.

1) Варіант, коли 1 картковий апарат є сервером, другий – клієнтом. Достатньо взяти 1 Openbox X-800 і 1 Openbox F-300. З’єднуються нуль-модемним кабелем. Але тільки 2 ресивера.

2) Варіант, коли база кардсплиттера є сервером, а в клієнтські ресивери вставляються плати в картоприймач або блоки в RS-232. Як правило, використовуються апарати однієї марки і лінійки. Кардсплиттеры бувають дротової і радіо.

3) Варіант, коли сервером є програматор. Природно повинен бути постійно працюючий комп’ютер. Цей варіант рідкісний і досить складний. Описів мало налаштувань. До нього можуть підключатися будь-які пристрої, у яких є така функція. Головне — щоб збігався протокол обміну.

4) Варіант, коли сервером є Dreambox або Sezam. Варіант налаштування теж не з простих, але описів вистачає. Несуттєво відрізняється від простої клієнтської налаштування дрима або сезаму. До нього можуть підключатися будь-які пристрої, у яких є така функція. Головне — щоб збігався протокол обміну.

Терміни кардшаринга Host або ip-адресу сервера. Це адреса сервера внутрішньої мережі (192.168.x.x) або сервера в мережі Інтернет.
Порт. В одного ip-адреси їх багато. Так що треба точно вказати, до якого порту ви хочете підключитися.

Протокол обміну. Як правило, це newcamd 5.25 (використовують більшість простих ресіверів) і cs357x/camd3. У newcamd5.25 є ще свій додатковий ключ, а саме Deskey.

Deskey – додатковий ключ, який, як правило, 0102030405060708091011121314 на більшості серверів. Використовується в newcamd

Login – ваш логін (ім’я в мережі)

Password – ваш пароль

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *