Поршневые комплекты для мотоблока

Поршневі комплекти на мотоблок
Серед основних функціональних комплектуючих для мотоблоків – поршневі комплекти, до складу яких традиційно входять:

Сам поршень;
Комплект кілець для поршня;
Поршневий палець;
Комплект стопорних кілець для пальця.
Також туди може входити гільза, ущільнювачі та інші допоміжні комплектуючі, набір яких відрізняється у різних виробників. Поршневої групою в зборі називається набір, відразу готовий до установки. При його монтажі не потрібно витягувати поршень з гільзи.
ДЕтальніше на sm-store.com.ua/zapchasti-na-motoblok-po-gruppam/porshnevie-komplekti/.
Від якості поршневої системи залежить потужність і справність всього мотоблока. Основний матеріал – низьковуглецеві сталі. Всі запчастини в наборі розраховані на високі навантаження і тиск.

Купити поршневі комплекти для мотоблока в Україні
Поршні на мотоблок часто зношуються і виходять з ладу. Вони часто ламаються швидше інших елементів за рахунок специфіки використання. Але замінити такі запчастини простіше простого. Досить підібрати комплект з відповідними характеристиками і встановити його замість несправного.

Геометричні розміри поршнів регламентовані, так що з вибором не виникне проблем. Нова система не повинна стукати або мати інші дефекти: тоді вона прослужить довго і без проблем.

Купити в Україні поршневі комплекти можна, звернувшись до нас в інтернет-магазин «sm-store.com.ua». У нас – великий асортимент комплектуючих для мотоблока за доступними цінами. Також ми пропонуємо вигідні умови доставки та допомога досвідчених консультантів, які допоможуть визначитися з вибором.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *