Рецепт прикормки для лову карася навесні на фідер на великих річках

В якості основи використовуємо панірувальні сухарі (1 кг), до яких додаємо 200 г пісочного печива (меленого). Також нам знадобляться висівки (вівсяні і пшеничні) — по 100 г кожних. Для повноти «букета» беремо: 100 г цільних вівсяних пластівців, 300 г соняшникової макухи, 200 г кукурудзяного борошна, 200 г сухого молока і по 1 ст. л. смаженого насіння льону і конопель. Можна додати рубаних черв’яків, опариша або мотиля. В якості ароматизатора: кріп, ваніль, часник або коноплі.

Мастирка з макухою

Я готую її двома способами.
Перший. Десь 10%, від маси гороху, макухи запарюємо окропом. Остигнула макуху змішуємо з готовою мастиркою.
Другий. 10% сухої макухи (від маси мастирки) перемелює на кавомолці, а потім додаємо в готову мастирку і дуже ретельно вимішуємо.

Мастирка з пшоном

Цей рецепт вимагає багато часу і зусиль. По-перше, необхідно залити пшоно водою (1: 3) і близько години варити на малому вогні. По-друге, розварене пшоно потрібно пропустити через м’ясорубку (або просто вим’я), потім змішуємо з розвареним горохом. По-третє, суміш (пшоно + горох) потрібно ще близько півгодини варити на малому вогні. По-четверте, додаємо манку.
Після остудженому готової мастирки, її потрібно два рази пропустити через м’ясорубку. Тільки тепер насадку можна використовувати для лову риби.

Мастирка з плавленим сирком

Беремо звичайну мастирку і додаємо в неї плавлений сирок — 30-40% від загальної маси. «Вимоги» до сирку: легко кришитися, не м’який, не тягнеться і не прилипає до пальців. Обидва інгредієнта ретельно вимішуємо. «Плавленосирная» мастирка готова.

Мастирка для ледачих

Відразу скажу, що недоліків у такий мастирки більше, ніж переваг. Вона погано (недовго) тримається на гачку, мало уловиста, швидко втрачає колір, не встигає придбати гороховий аромат.
Але готується швидко: горох в кавомолку, перемелює, хвилин п’ять-десять варимо на малому вогні, після чого додаємо манку. Манки потрібно багато — десь 1 до 1. Як тільки наша суміш починає густіти, знімаємо з вогню. Мастирка для ледачих готова.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *