Робимо донку «різинку»

Виготовлення снасті гумки самостійно можливо безпосередньо на березі передбачуваного місця лову або в домашніх умовах. Спочатку потрібно відміряти шматок волосіні від 15 до 50 метрів, а на кінці зробити вузлову петлю, щоб закріпити шнур і вантаж. Потім відміряється точка на відстані 30-ти сантиметрів від краю і зав’язується петля з метою прикріплення повідця. На відстані 30 — 50 сантиметрів зав’язуються ще 4 петлі. Грузик потрібно прив’язати на мотузку з довжиною близько одного метра. Кінець шнура також зав’язуємо у вигляді вузлової петлі. Амортизатор з гуми буде служити сполучною ланкою між волосінню основний і шнуром з капрону. З цією метою можна застосувати шайбу або заводне колечко.

1как тільки снасть гумка встановлюється в точку лову, можна монтувати до вудки повідці. Найчастіше найдовшим є повідцем під номером один. Потрібно намотати звичайну волосінь на котушку або мотовило, яке має загострені краю. Далі необхідно вставити вудку в землю на березі, де і буде проходити рибалка. Сигналізатором клювання послужить звичайнісінький дзвіночок. Можна довіритися як сучасного електронного сигналізатора, так і просто розщепити дерев’яну гілочку. Щоб не створювати проблем з пошуком в воді грузика цієї донної снасті, можна приєднати до мотузки поплавок на мотузці в два — чотири метри. Кріплення здійснюється саме до грузик.

Виготовлення гумки самостійно передбачає використання волосіні товщиною 0,2 — 0,4 міліметра. На повідці йде матеріал з дещо меншими показниками міцності. Роблять їх різної довжини, приблизно 10-70 сантиметрів. Грузик, що приєднується до вудки — гумці, виготовляють його свинцевим, у вигляді цеглинки. Цей елемент покликаний утримувати вудку в певній точці. Одним з головних моментів виступає той, що підсікання рибалкою повинна виконуватися в найпотрібніший момент, тому без сигналізатора не обійтися ніяк. Поплавці з мотузками використовуються тоді, коли для установки снасті потрібно запливати у водойму.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *