Тісто для риболовлі приманка для коропа карася

Використання тесту для риболовлі є повсякденним фактом для більшості рибалок. Рецептів по його приготуванню і використанню безліч. І це не даремно, адже правильно підібране і приготоване тісто, в деяких випадках дає непогані результати. Найчастіше його використовують для лову коропа, карася, плотви на поплавкову вудку. Є однією з доступних і бюджетних насадок. Додаючи, наприклад, вже на водоймі ароматизатор, можна пробувати і експериментувати, що підійде краще для лову риби. У цій статті пропонуємо вашій увазі рецепт приготування тіста з вареного картоплі.

Ловля на картопляне тісто

Тісто для риболовлі — картопляне, а ви пробували рибалити, використовуючи цю насадку? Якщо немає, то ми рекомендуємо. Багато хто знає, що варену картоплю для лову коропа, карася досить хороша і приваблива насадка. Карпо не пройде повз і завжди спокуситься якщо на гачку побачить привабливий кубик. Але одним з його недоліків — це велика ймовірність зльоту з гачка при силових закиданні. У своїй практиці ми його застосовуємо при лові біля берега на поплавкову вудку. Але тут на заміну може прийти картопляне тісто.

Рецепт приготування тіста для риболовлі

Далі розглянемо рецепти приготування. Інгредієнтами для цієї насадки у нас будуть:

картопля
мука
сіль, цукор
соняшникова олія
хліб
Наявність крохмалю в насадці, принесе нам лише користь. Тому для приготування тіста використовуємо стару картоплю. Для початку зваримо його в шкірці, до повної готовності. Після, слід очистити і розім’яти, тобто зробити пюре. Далі додаємо яєчний білок і розминаємо його, прям в приготованому пюре. Додаємо щіпку солі і таку ж кількість цукру. В отриману суміш додаємо потроху борошна і перемішуємо. В результаті має вийти щільне тісто, яке не буде липнути до рук. Зробивши з нього кулю, кидаємо в кип’ячену воду і варимо близько 20-30 хвилин на повільному вогні. Після даємо охолонути.

При варінні використовуйте поліетиленовий пакет, так зручніше

Для приготування картопляного тіста для риболовлі можна використовувати ще один рецепт. Варимо картоплю в мундирі і заодно слід зварити одне яйце. Все очищаємо. Картопля очистили і добре розім’яли. Після чого, додаємо м’якуш хліба — розминаємо. В отриману масу додаємо жовток і продовжуємо розминати, додаючи потроху олію. Готове тісто повинне не липнути до рук і добре розкочуватися в кульки.
На риболовлі використовуйте як варене, так і сире тісто. Якщо хочете зберегти приманку до наступного тижня, то загорніть в харчову плівку і покладіть в холодильник. До наступної риболовлі воно у вас добре сохраніться

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *