Весняна риболовля. Корисні поради

Риболовля — це завжди захоплюючий і цікавий процес, який доставляє масу задоволення. У той же час риболовля є справжнім мистецтвом і вимагає певних навичок і вміння. Як же зробити так щоб рибалка одночасно приносила задоволення і хороший улов? Для цього необхідно знати деякі секрети.
Зараз ми поговоримо про весняну риболовлі. Весна — дуже вдалий час для того, щоб віддатися цьому захопленню. Весняна риболовля, як правило, починається в березні. За календарем ми можемо спостерігати, що прийшла весна. Але, незважаючи на це, зима не поспішає віддавати свої права. Весняна риболовля ось-ось почнеться. Льоди ще не зійшли до кінця з річок, але в глибині водойм вже почалося довгоочікуване пробудження.
Питання про те, де краще пополювати зі спінінгом весняної часом залишається відкритим. Але все ж, якщо ви хочете ловити щуку, то слід відправлятися на річкові водойми. Я ловлю рибу в місті Бежецк на річці Молога. Місця там дуже гарні і риби багато. Весна — саме час для лову щуки. Якщо немає клювання, то неодмінно перебирайтеся на інше місце. Зволікати з цим питанням не варто. Це лише марна трата часу. Не варто забувати про те, що щука найчастіше мешкає на мілководдях. Оснащуйте свій спінінг світлою блешнею середнього розміру. Це найкраща приманка.
Ловля на опариша відома всім. Це один з традиційних методів рибної ловлі. Слід поєднувати одного опариша на гачку разом з іншою наживкою. Ця маленька хитрість може привести до великого успіху. Звивається опариш виразно додасть рибі апетиту.
Не варто забувати і про техніку безпеки. Ні в якому разі не сідайте на голу землю. Це загрожує несприятливими наслідками. Варто остерігатися крутого навислої берега. Не потрібно ловити спінінгом, стоячи на краю човна, так як при різкому ривку ви можете несподівано опинитися за бортом.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *