Якою має бути годівниця для фідера

Для лову фідера створено (і застосовується) велика кількість різноманітних годівниць. Але для годівниці головне — не лякати рибу своїм виглядом, легко віддавати корм і не заважати доставці риби в підсак.

Вибирати варто лише ті годівниці, які мають максимально натуральні кольори. За моїми спостереженнями часто буває так, що риба боїться близько підходити до насадки, оскільки поряд з нею на дні лежить щось неприродне. Тому виробники дуже рідко роблять Годівниці яскравих кольорів. Як правило, випускаються темно зелені (або їх відтінки) годівниці, які максимально зливаються з кольором дна.

«Правильна» годівниця повинна легко позбавлятися від «баласту» — підгодовування. Ця функція досягається співвідношенням форми, ширини і довжини самої фідерної кормушки.

«Правильна» фидерная годівниця не повинна упиратися при виведенні. Якщо годівниця підібрана правильно, то вона взагалі не повинна відчуватися на снасті. Буває, що «неправильну» годівницю набагато важче тягнути без риби, ніж «правильну» з гідним трофеєм.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *